FotograafX parim pool parim pool

Wiki Article

Kõik FotograafX kohta parim pool

Table of ContentsUus samm-sammult kaart FotograafX jaoks parim pool Üksikasjalikud märkused FotograafX kohta parim poolFotograaf saladused parim poolFotograaf Enam pole mõistatusi parim poolKuulujutud FotograafX kohta parim pool
Järgmiseks on valguse kujundamise tööriistad. Premium helkurkattega pehmed kastid ja difuusorid, mis ei kipu kuu aja möödudes kollaseks muutuma, vaid jäävad valgeks veel aastaid. Helkurid, mille helkurkatte valmistamisel kasutatakse kõige kaasaegsemaid pihustustehnoloogiaid ja erinevaid keemilisi komponente. Hoolikalt läbimõeldud kuju ja suumimistehnoloogia, mis on kogu seadmete ja valgust kujundavate tööriistade mudelivaliku loomise filosoofia üks põhisuundi.




Uskuge mind, seda märgivad nii need, kes seda kasutavad (fotograaf) kui ka need, kes kasutavad nende kasutamise tulemust (klient). Kolmandaks, töö lihtsus. Profoto tooteid nimetatakse "abiseadmeteks". Teie või teie assistent ei kuluta rohkem kui viis minutit, et mõista, kuidas seda või teist seadet juhitakse. Kõik on täiesti läbipaistev ja intuitiivne.

Seega saame nüüd otse tegeleda fotostuudio valgustusseadmete valikuga kogu Profoto tootesarja hulgast. Ja nüüd meenutame taas eelarvet ja tegevuste prioriteete. Ehitame algtaseme fotostuudio, paljude jaoks just esimese fotostuudio. Suur võimsus, suurepärased tarbijaomadused, nagu töökindlus, suur ressurss, väiksus ja kaal, stabiilne jõudlus ja lõpuks madal hind – need seadmed on kogunud fotograafide seas populaarsust kogu maailmas.

Acute, B2 generaator on kompaktse suurusega ja kerge. Sellest hoolimata on sellel akutoitel välgugeneraatoril kõik vajalikud funktsioonid kvaliteetse valgustuse loomiseks kõikjal. Võimalus reguleerida võimsust kuni seitsme f-stopini annab fotograafile täieliku loomingulise vabaduse. 2/10 f-stop energiaseadetega annab see seade teile kindlustunde, et teie fotod on täpselt sellised, mida fotograaf ootab. Lühikesed impulsid annavad pildile lisaselguse ning tänu suurele taaskasutuskiirusele ei pea pulsi valmimist kaua ootama.

5 lihtsat ütlust FotograafX kohta Selgitatud parim pool

Acute, B2 600 Air, S Li, Fe mudelitel on Li, Fe, PO4 (Li, Fe) aku, Acute, B2 600 Air, S Pb mudelitel aga pliiaku (Pb). Parima jõudluse, kaalu säästmise ja aku pikema tööea tagamiseks on soovitatav kasutada Li, Fe akuga Acute, B2 mudeleid. Profoto Air raadiosüsteem võimaldab kõigi Acute, B2 generaatorite juhtmevaba sünkroonimist (mitte kaugjuhtimispulti).

Teie enda intensiivsus tööl kallutab ka kaalu generaatorisüsteemi poole. Samas, kui kavatsete aeg-ajalt tegeleda portreede, portfooliotöö, loominguliste projektidega või enda oskuste täiendamisega, on monoblokisüsteemi kasutamine igati õigustatud. Sama kehtib ka siis, kui kavatsete kasutada suurt hulka seadmeid. Siin on monoblokisüsteemi kasutamine õigustatud nii säästlikkuse kui ka kasutusmugavuse seisukohalt. Profoto välklampide valiku kõige arenenum süsteem toodi turule 2009.

Süsteem sisaldab kolme monoplokki võimsusega vastavalt 250, 500 ja 1000 J. Tähelepanu väärib seadme kaasaegne ja ergonoomiline disain, selle kompaktsed mõõtmed, mis on absoluutselt ühesugused kõigil kolmel seadmetüübil. fotograaf. Need seadmed on mitmepingelised, s. t. varustatud universaalse toiteallikaga, mis võimaldab teil neid kasutada võrgust pingega 90 kuni 240 V ilma reguleerimise, seadistuste või lampide vahetamiseta.

fotograaffotograaf
Iga monoploki impulsi võimsust seitsme särituse sammu jooksul 1/10 sammuga juhitakse keskekraanilt. Modellvalgustina kasutatakse 300-vatist halogeenlampi. Kasutamise hõlbustamiseks on D1 monoplokid varustatud Profoto Air raadiokaugjuhtimissüsteemiga, mis võimaldab mitte ainult käivitada, vaid ka reguleerida impulsi ja märgutule võimsust kuni 300 m kauguselt. mida saab juhtida arvutist. Loomulikult on seadmetel fotosilm, mis võimaldab tavapärast valguse sünkroniseerimist.

Kõik FotograafX kohta parim pool

Kaks ribakarpi, ristkülikukujuline soft ja octa moodustavad esialgse valgustustööriistade komplekti aluse. See on see, mida vajate koduse fotostuudio jaoks. Soovitatav on neile esimest korda osta vähemalt kärjed. Ilunõu ja paar erinevat helkurit (standardsuum + magnum või standardsuum + kitsas kiir) koos kärgedega avardavad oluliselt nii teie võimalusi kui ka oskusi.

Tänu sellele on meil täna täiesti ideaalsed tööriistad oma stiili loomiseks, autori lähenemine mittestandardsetele valguslahendustele, uus – kaasaegne fotograafia. Eksklusiivne, patenteeritud helkurite, pehmete karpide ja lisatööriistade kinnitamise süsteem on ettevõtte eriline uhkus. Pole saladus, et modelleerimislampidega pikaajalisel kokkupuutel kuumenevad helkurid temperatuurini, mis ei võimalda neid puudutada. Profoto süsteemiga töötav fotograaf sellele erilist tähtsust ei omista.

Lisaks on Profoto valguse kujundamise filosoofia nurgakiviks ainulaadne võimalus, kasutades siin kõikide seadmete tööosa sama läbimõõtu, liigutada otsikut mööda seadme korpust, muuta valguse hajumise nurka, fokuseerida ja efektiivselt. juhtida valgusvoo suumi. Profoto tööriistasari ühendab endas erinevaid helkureid ja pehmeid kaste, prožektoreid ja tohutuid paraboolhelkureid, projektsioonvalgustuspäid ja portreehelkurisüsteeme - fotograaf. Olenemata sellest, kas valite 190 cm välklambi kombinatsiooniga valgusti ja saate kõige õhema valgustriibu või valgusti, mis valgustab 5 cm läbimõõduga ringi, veebisait on teie valgus ikkagi täiesti täpne, täiuslikult ühtlane ja täiuslikult ilus.

fotograaffotograaf
Ärge unustage, et mitte ainult ei saa kõike osta, vaid ka seda pole vaja. Alati on laenutamiseks saadaval palju spetsiaalseid valguse kujundamise tööriistu, aga ka kõige ilusamaid ja võimsamaid generaatoreid. Peaasi, et loote stuudiovalgustuse aluse, mille pealisehitus on teie ja teie ettevõtte edu. Üsna sageli peab fotograaf stuudios töötama. Viimasel ajal on väga levinud praktika stuudio rentimine.

FotograafX kohta parim pool

fotograaffotograaf
Kui stuudio on välja renditud ja tavaliselt Interneti-saitidel, kus selline teenus on märgitud, helistate stuudiosse ja lepite administraatoriga teatud ajaks kokku, kui see on tasuta. Seejärel tehke ettemaks, tulge määratud tunniks ja pildistage vajalik aeg. Stuudio eest tasumine näiteks Tšeljabinskis, Jekaterinburgis või Moskvas ulatub kolmesajast rublast tunnis ja rohkemgi. Teistes linnades võivad hinnad erineda.

Saate aru, milleks see on mõeldud ja kuidas seda kasutada. Mis peaks kõigepealt stuudios olema? Eelkõige on muidugi valgusallikad. Need allikad on pidev valgus ja impulss. Pidevad valgusallikad- Need on tavalised prožektorid, hõõglambid. Impulssvalgusallikad on võimsad stuudiovälgad. Näiteks välklamp, millele on paigaldatud vihmavari. Suur vihmavari annab pehme laia valgusvoo. See on paigaldatud lakke kinnitatud siinisüsteemile ja seda on lihtne ühest kohast teise liigutada.

Täpsemalt pole see allikas, vaid otsik. Softboxe on erineva kujuga, kuid nende eesmärk on sama – pehmendada ja suunata valgusvoogu õiges suunas. Stuudiovälku tuleb kuidagi juhtida. Mida selleks kasutatakse? Niisama ei pane kaamera välku põlema. Selleks kasutatakse spetsiaalset seadet, mis paigaldatakse kaamera kuuma kinga sisse ja mida nimetatakse sünkronisaatoriks. Sünkronisaatorid Neid on erinevat tüüpi: infrapuna- ja raadiosünkronisaatorid. fotograaf.

Raadiosünkronisaatorid töötavad erinevalt. Kaamerale asetatakse spetsiaalne kinnitus-raadiosaatja ning välklambile vastuvõtja, mis annab impulsi välgu vallandumiseks. Raadiosünkronisaatori eeliseks on see, et see töötab kaugel. Infrapunavälgu leviala on piiratud. Lisaks peab stuudios olema taustad. Neid on erinevaid, on nii kangast kui paberit. Kangast taustad on vastupidavamad. Neid saab kontrolli siit pesta ja uuesti kasutada.

Asjad, mida enne ostmist teada Märkused Fotograaf kohta parim pool

Kangast taustade kohta sama öelda ei saa. Neid tuleb pingutada või kasutada täiendavaid tööriistu. Või töödelda graafilises redaktoris, et taust ühtlane välja näeks. Taustaks võib olla neutraalhalli värviga sein. Taustadele võib anda mis tahes värvi. Lisaks on stuudios kasutusel erinevad nagid ja kinnitusvahendid. Sama hästi kui ekraanid ja kardinad valguse suunamiseks ühes või teises suunas.

Report this wiki page